حسين عباسي دبير هيئت موتورسواري و اتومبيل رالي استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، هدف از برگزاري اين مسابقات را ترويج و توسعه ورزش هاي همگاني و باهمكاري هاي هيئت موتورسواري خوزستان عنوان كرد.
وي افزود: تيم اهواز توانست با كسب 28 امتياز در 2 كلاس 125 و 250 سي سي به مقام نخست دست يابد و تيم ماهشهر با كسب 16 امتياز و تيم بهبهان با كسب 10 امتياز به ترتيب رده هاي دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
عباسي تصريح كرد: در بخش انفرادي، بيژن يوسفي در كلاس 125 سي سي از بهبهان و صاحب عنوان نخست شد و محمد پوربنا از اهواز و سيدمجتبي حسيني از ماهشهر به ترتيب عناوين دوم و سوم كلاس 125 سي سي بودند و عليرضا نيل ساز در كلاس 250 سي سي از شهرستان بهبهان به مقام قهرماني دست يافت و عليرضا ابوطالبي از اهواز و عظيم آلبوغبيش از ماهشهر نيز به ترتيب نفرات دوم و سوم كلاس 250 سي سي بودند.
حسين عباسي گفت: مسابقات قهرماني موتور كراس استان خوزستان با حضور 35 ورزشكار از 9 تيم شهرستان هاي استان در پيست موقت موتورسواري شهرستان اهواز برگزار شد.
وي تصريح كرد: اين مسابقات در سطح بالايي برگزار شد و در اين دوره از مسابقات جمعي از مسئولان در كلان شهر اهواز شوراي شهر، فرماندهي نيروي انتظامي اهواز و پايگاه مقاومت بسيج ناحيه امام حسين(ع) نيز حضور داشتند.
يادآور مي شود: اين دوره مسابقات ارديبهشت در پيست موتورسواري شهرستان اهواز برگزار شد./ب

+ نوشته شده توسط محمد روانشادی در یکشنبه ۱۳۸۹/۰۸/۱۶ و ساعت 14:45 |